www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Небесна Сотня в вирій полетіла…
Версія для друку Написати листа

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
До цієї дати в Варварівській бібліотеці - філії №1 було проведено реквієм «Майдан… З героями іде прощання», на який були запрошені читачі різних вікових категорій, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської райдержадміністрації Персиста О. А., виконуюча обов’язки начальника управління торгівлі, економічного та агропромислового розвитку Юр’ївської райдержадміністрації Кривобок Н.Г., директор КЗ «Юр’ївська РЦБС» Лобунько С.В., секретар Варварівської сільської ради Нездойминога О.М., начальник соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Варварівської сільської ради Бельмас Л.В., завідуюча дитячого садочка «Ластівка» Зражевська М.Л., керівник ініціативної групи Мінігуллова Т.І.
Ведучі заходу Чабаненко Каріна та Рушальщикова Ольга ознайомили присутніх з подіями, які відбувалися на майдані 2013- 2014 роках, а також розповіли про молодих юнаків та дорослих чоловіків - Героїв України, котрі, не жаліючи свого життя, виборювали свободу рідної землі, переглянули презентації «Герої не вмирають» та «Небесна Сотня».
Звучали вірші у виконанні Нездойминоги Олени Миколаївни, Кузьменко Влади, Іваниці Насті та Рушальщикової Поліни. На заході звучали патріотичні пісні у виконанні народного вокального ансамблю «Смерека». Дуже цікава та зворушлива була Котенко Оксана в ролі «неньки - України».
Захід супроводжувала виставка матеріалів “Слава Небесній Сотні” .
Пам’ять героїв Майдану вшанували хвилиною мовчання та запалили свічку пам’яті.

Кузьменко Г.М., завідуюча Варварівською бібліотекою-філією №1
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор