www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Pасідання районного центру підтримки учасників АТО та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих учасників АТО.
Версія для друку Написати листа

24 березня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Золотопупа В.П. відбулося засідання районного центру підтримки учасників АТО та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих учасників АТО.
В роботі засідання районного центру взяли участь голова районної ради О.М.Буряк, перший заступник голови райдержадміністрації Скляр Н.О., заступник голови райдержадміністрації Довгопол С.В., голови сільських сільських та селищної рад, члени районного центру.
На засіданні розглянуто питання:
про пільги і виплачену матеріальну допомогу учасникам бойових дій та членам їх сімей за 2016 рік та І квартал 2017 року; - доповіла Болдирєва Л.А. - начальник управління соціального захисту райдержадміністрації;
про виділення земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства за 2016 рік, перший квартал 2017 року - доповіла заступник голови комісії з ліквідації відділу Держгеокадастру в Юр’ївському районі Антонова Н.М.
Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації Золотопуп В.П. підкреслив неоціненну заслугу наших воїнів - патріотів у захисті суверенітету нашої держави та закликав зробити все для того, щоб допомогти учасникам бойових дій повернутись до мирного життя.


Сектор взаємодії з правоохоронними органами,
цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної
роботи райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор