Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


У виконавчому комітеті Варварівської сільської ради відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проходило за участю Голови виконавчого комітету, секретаря, представника відділу кадрів, фахівців пенсійного фонду, фахівців управління соціального захисту населення Юр’ївської РДА, та представника відділу надання соціальних послуг Павлоградського міськрайонного центру зайнятості у Юр’ївському районі.

Після проведення засідання, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо обов’язкового оформлення трудових відносин із найманими працівниками та недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, робочою групою проведено 7 виїзних зустрічей з приватними підприємцями та їх працівниками на території Варварівської ОТГ. В ході зустрічей було проінформовано роботодавців про наслідки нелегальної зайнятості та відповідальність за порушення законодавства про працю; про послуги служби зайнятості.

Метою цих зустрічей є досягнення розуміння що офіційне працевлаштування – не лише вимога законодавства, а й гарантія захищеності працівників та ведення успішного бізнесу роботодавця.

Відділ надання соціальних послуг

Павлоградського міскрайонного центру зайнятості

у Юр’ївському районі