www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Тихі зорі вічної пам’яті
Версія для друку Написати листа

Пам'ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом.
В центрі Слов’янської писемності та культури Юр’ївської районної бібліотеки відбувся історичний екскурс “Тихі зорі вічної пам’яті” до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. У ході даного заходу учні 25 групи ДПТНЗ 81 ознайомились з подіями, які відбувались під час визволення України в 1943-1944 роках та переглянули хронологію бойових подій.
Молоде покоління про бойові подвиги, про воєнне життя може дізнатися з розповідей ветеранів, творів художньої та документальної літератури, кінофільмів. З метою закріплення й увіковічнення історичної пам'яті багато, як українських, так і митців слова всього світу, присвятили свої твори саме темі війни. Це Андрій Малишко, Олександр Довженко, Володимир Сосюра, Павло Тичина, Олесь Гончар, Ліна Костенко та інші. Саме книги цих письменників були представленні для перегляду присутнім.
Переглянувши уривок із документального фільму «Визволення України» присутні дізнались цікаві факти про подвиги та героїчні вчинки людей, які стали на захист своєї держави.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам'ять про них завжди буде жити в наших серцях.

Провідний бібліотекар Міщенко О.В.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор