www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Життя людське мов та ріка
Версія для друку Написати листа

У кожної української родини – власна зворушлива історія. Для одних це війна, для інших відбудова Дніпрогесу і підняття цілинних земель, побудова космічних кораблів і прокладання залізничних колій. А для всіх разом це захист та розбудова нашої рідної країни України. І впроваджували все це в життя наші сивочолі ветерани.

14 березня в Олександрівському НВК відбулася зустріч з ветеранами Олександрівської ветеранської ради Юр’ївського району. Це свято організували завідуюча Сергіївської бібліотеки-філії № 10 Міхальова Ліна Олексіївна разом з працівниками Олександрівського СБК. Серед запрошених на святі були ветерани освітянської ниви, сивочолі землероби і колгоспниці. З побажаннями довголіття та щасливої долі виступили: сільський голова Черватюк Г.І. та директор Олександрівського НВК Зігунова Н.О., вони висловили щиру вдячність за активну громадську позицію, самовіддану працю на благо розвитку рідного села. А потім учасники жіночого клубу «Берегиня» з великим задоволенням заспівали улюбленої української пісні. Своїм виконанням і чудовою піснею всіх зачарувала Черватюк О.І.- художній керівник будинку культури.

Ветерани залишились задоволеними, дякували за увагу та організовану на достойному рівні зустріч.

Ми молоде покоління, ніколи незабудемо тих подвигів і звершень, що ви зробили для нас. Прийміть найщиріші слова вдячності та шани і доземний уклін. Життя людей неначе свічки, які горять в нічній пітьмі. Течуть, неначе воску ріки, кудись прожиті роки, дні… Але вогник життя ще не згас і палає вогонь у душі у вас. Це ваша молодість при вас - душа ж ніколи не старіє.

Висловлюємо вдячність за небайдужість та людяність нашим спонсорам директору « Агро- Світу» Книшу І.П. та молодим підприємцям Токаренкам за підтримку в проведенні цього свята.


Міхальова Л. О., завідуюча Сергіївською б/ф № 10
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор