www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
«ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАСНИКІВ СВИНЕЙ РАЙОНУ!»
Версія для друку Написати листа

Шановні громадяни, які займаються утриманням та розведенням свиней, просимо вас посприяти ветеринарним спеціалістам, які будуть проводити облік свиней у приватних господарствах шляхом здійснення подвірних обходів, та надати реальну інформацію щодо кількості наявного у вас поголів'я!!!

ЗВЕРТАЮ ВАШУ УВАГУ!!!
При виявленні клінічних ознак захворювання свиней на африканську чуму свиней, або при виникненні підозри на захворювання, та/або при загибелі свиней негайно звертатись до представників Управління Держпродспоживслужби в Юр'ївському районі за телефоном: в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Юр'ївському районі Кролевецька М.О. – 0669051989; начальник Юр'ївської районної державної лікарні ветеринарної медицини Гирич К.Г. – 0662860748.
КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ
Інкубаційний період короткий (2–12 днів) і супроводжується лихоманкою (40–42 °С) впродовж 48-ми годин перед проявом клінічних ознак (на відміну від класичної чуми свиней) та відсутністю інших симптомів в цей період. Більшість хворих тварин, у цей час, виглядають абсолютно здоровими й не відмовляються від корму (і лише незначний відсоток – проявляє неспокій або ж, навпаки, постійно лежить).
Клінічні ознаки проявляються, коли спадає температура: тварини проявляють ознаки слабкості (хитка хода, відмова від корму, спрага), збиваються в гурти, з'являються ознаки серцевої недостатності: синюшністю (ціаноз) шкіри та значні крововиливи (геморагії на шкірі та у внутрішніх органах).
Загибель хворих тварин настає внаслідок серцевої недостатності (набряк легенів в наслідок геморагічного діатезу) переважно на 7–10 добу з моменту прояву перших клінічних ознак хвороби. Смертність при АЧС складає – майже 100 %.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю!!!В.о. начальника Управління
Держпродспоживслужби
в Юр'ївському районі М.О. Кролевецька


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор