www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На Дніпропетровщині на повну потужність запрацювала унікальна для Східної Європи сонячна електростанція, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
В Підгородному на Дніпропетровщині відкрили третю чергу сучасної сонячної електростанції. Тут працює унікальна для Східної Європи трекерна система. Замість звичних стаціонарних столів із сонячними батареями - рухомі модулі, які «стежать» за сонцем. Ця станція щогодини виробляє понад 2,5 тис. кВт енергії, дозволяє суттєво економити вугілля та уникнути шкідливих викидів в повітря. Вона обслуговуватиме в середньому 27 тисяч домогосподарств протягом року. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Дніпропетровщина – стабільний та перспективний для ведення бізнесу регіон. Ми не заважаємо підприємцям працювати, натомість допомагаємо їм долати адміністративні труднощі. Результат – вітчизняні та закордонні бізнесмени продовжують вкладати кошти в область, економіка регіону розвивається. Один з проектів, повністю реалізованих коштом інвесторів, сонячна електростанція в Підгородному», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Станція у Підгородному використовує передові технології альтернативної енергетики. Тут встановлена єдина в Східній Європі трекерна система. За допомогою спеціальних датчиків батареї обертаються та слідують за сонцем протягом дня. Такі рухомі батареї дозволяють виробляти на 50% більше енергії, ніж звичні стаціонарні установки.

«Ми відкрили третю чергу сонячної електростанції, яка складається з 3 700 модулів. Загалом тут працює 10 400 модулів потужністю понад 2,5 тисячі кВт на годину. Цього вистачить в середньому на обслуговування 27 тисяч домогосподарств в Підгородному та Золотих ключах. Станція дозволить зекономити близько півмільйона тонн вугілля на рік та уникнути викидів парникових газів», - пояснив генеральний директор «Солар Парк Підгородне» Юрій Гордєєв.

Сонячна електростанція «Солар Парк Підгородне» повністю збудована коштом вітчизняних інвестицій. На третю чергу бізнесмени витратили близько 20 млн. грн.


В Підгородному відкрили третю чергу сучасної сонячної електростанції.


Тут працює трекерна система.


Така система - це передові технології альтернативної енергетики.


За допомогою спеціальних татчиків батареї "стажать" за сонцем.


Поворотні модулі виробляють на 50% більше енергії, ніж стаціонарні.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
2.jpg