Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


14 грудня 2016 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Золотопупа В.П., на якій розглянуто питання:
1.Про утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання в Юр’ївському районі та затвердження Плану заходів з приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. ( Галєнко С.Є.).
2. Про забезпечення засобами хімічного захисту населення, що потрапляють у зону можливого хімічного забруднення та непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення; визначення напрямків вирішення проблемних питань. (Баранчук Г.В.)
3. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів в Юр’ївському районі. (Андросович І.Ю.).
4. Про затвердження “Паспорта ризику виникнення надзвичайних ситуацій у Юр’ївському районі за 2016 рік”. (Сліпченко В.І.)
5. Про передачу 67 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області на відповідальне зберігання від Юр’ївської райдержадміністрації дизель-генератора 1 шт. та військової палатки – 1 шт. закуплену до місцевого матеріального резерву. (Баранчук Г.В.)
6. Про видачу з місцевого матеріального резерву дизельного пального в розмірі 500 л філії Павлоградський райавтодор ДП „Дніпропетровський облавтодор” ВАТ ДАК „Автомобільні дороги України”. (Скляр Н.О.)
Прийнято протокольне рішення.


Завідувач сектору взаємодії з
правоохоронними органами,
цивільного захисту, оборонної
та мобілізаційної роботи
райдержадміністрації Г.В.БАРАНЧУК