www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Казкова подорож до Країни Права
Версія для друку Написати листа

В рамках Всеукраїнського тижня права з 5 по 9 грудня бібліотекарями Юр’ївської РДБ проводяться заходи серед дітей та підлітків, присвячені правовому вихованню. Одне з головних завдань бібліотек сьогодні - надати кожному користувачеві основи правових знань, виховати у дітей пошану до законів України, навчити їх користуватися своїми правами і не забувати про свої обов’язки.
Для учнів 1 класу Юр’ївської ЗОСШ проведено подорож з казковими героями до країни Права. Учасники заходу активно відгадували від кого на засідання „правової комісії” надійшли такі телеграми „Рятуйте! Нас з’їв сірий вовк!”, „Діти, допоможіть! Посадили мене в тюрму за те, що допоміг Гарбузу повернути його будиночок”, „Мені дуже холодно в зимовому лісі. Діти, допоможіть знайти квіти”, „Діти,я хочу на бал, а мене примушують працювати без відпочинку” та інші, а на завершення вибрали з виставки книжки в яких порушені права їх улюблених героїв.
Багато повчального для себе діти дізналися під час подорожі, адже на прикладах добре знайомих казок іде засвоєння прав маленької людини, формування світогляду, поваги до особистості.

Юр’ївська районна дитяча бібліотека
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор