www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
День працівників сільського господарства в с. Жемчужне Юр’ївського району
Версія для друку Написати листа

„Справжня ціна хліба”


Теплого суботнього вечора, а саме 19 листопада 2016 року, дорослі і дітвора села Жемчужне спішили до сільського клубу. І не дивно, адже з давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо свято працівників сільського господарства. Відкривається сцена, виходить дівчина в образі богині родючості Деметри з великим пишним короваєм, щоб віддячити всіх працівників сільського господарства, хто своєю невтомною працею забезпечили нам щедрий урожай.
Віршами та танцями наших хліборобів прийшли привітати майбутні трудівники ланів, а поки що маленькі мрійники та фантазери, їхні діти і внуки. Звучали пісні у виконанні аматорів нашого села Насті Міщенко, Лілії Ромашко, Єлизавети Іващенко, директора музичної школи Зражевського Дмитра. Веселим сміхом та оплесками зустрічали виконавця жартівливої пісні „Тракторист Микола” Литвиненка Артема.
З вітальним словом до всіх звернулася сільський голова Галина Іванівна Бубир, яка розповіла, як на сьогодні, добились обробітку кожного клаптику землі. До речі до цього йшли роками. Згадала про старше покоління, що були відзначені високими нагородами: медаллю „ За доблесний труд”, орденом „Леніна”, „Трудової Слави”, за високі досягнення в сільському господарстві.
Наприкінці свята право розділити святковий коровай між усіма присутніми в залі надали ветеранам сільського виробництва, щоб щасливою була доля на щедрий спів, сонячне колосся і ваговите зерно.


Відділ культури, туризму, національностей та
релігій Юр’ївської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор