www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
“Чорнобиль не має минулого часу”
Версія для друку Написати листа


Чорнобиль закутий колючим парканом
Чорнобиль... згадаємо знову і знову
Це місце, окутане темним туманом -
Це пустка одвічна - Чорнобильська зона.
Був звичний всім день, було тихо і ясно,
Та враз в одну мить усі зорі погасли.
З'явилось тавро - Чорнобильська зона...
У гарному небі проклята ворона...
Чорнобильська зона - нема там життя.
Чорнобильська зона пливе в небуття.
Одне в нас завдання - не дати нікому
Створить ще на світі десь прокляту зону.

14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія зачепила безпосередньо сотні тисяч людей. Полум’я з бурхливої пожежі висвітило кожного, хто там працював і хто там жив, хто був поруч з бідою у ту трагічну хвилину, хто першим і в числі перших, ризикуючи життям кинувся до реактора для боротьби з атомним спалахом.
14 грудня 2016 року в Юр’ївському районному будинку культури за участю першого заступника голови райдержадміністрації Скляр Н.О., в.о. голови районної ради Біловол Т.П. відбувся районний захід “Чорнобиль не має минулого часу”. У заході прийняли участь керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, учнівська молодь, а також учасники - ліквідатори трагедії: Біловол О.О., Бондаренко П.І., Горбатко Р.В., Гусак С.В., Крицький С.В., Мартиненко О.В., Покусай О.І., Стаценко М.Г., Приходько С.В., Ткаченко В.В., Шума М.Б., Кузьменко О.М., Передерієнко А.П., Бойко Г.І.
Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Схиляємо голови перед тими, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі, зупинили розповсюдження катастрофи та унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України, інших народів - сусідніх і не сусідніх. Ми всі, які живуть нині, їм безмежно вдячні. Герої – Чорнобильці! Ви ризикували своїм життям і здоров’ям заради нас, заради нашого майбуття. Ми зобов’язані перед вами теплом, ласкою, усмішкою, що випромінюються з наших сердець і сердець наших дітей. Ви – захисники нашої країни.
Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС. Минуло 30 років. А біль не вщухає, тривога не полишає людей пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсиса. Прикро усвідомлювати, але за ці роки пішли з життя: Болдирєв В.М., Воробйов А.М., Демочко Г.В., Матюхов А.М., Самойлов В.Г., Чередниченко Л.О., Бондаренко П.М. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.
Після закінчення заходу присутні були запрошені покласти квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, що засвідчує нашу пам'ять про Чорнобильську трагедію.


Відділ організаційної роботи, контролю, з
питань інформаційної діяльності,
комунікацій з громадськістю та
забезпечення доступу до
публічної інформації
апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор