www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 22 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
День працівників сільського господарства в с. Новов’язівка Юр’ївського району
Версія для друку Написати листа

„Хвала господарям землі!”


Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
18 листопада 2016 року в Новов'язівському сільському будинку культури відбулося урочисте свято до Дня працівників сільського господарства „Хвала господарям землі!”.
Героїв хліборобської ниви, галузі тваринництва з високими досягненнями та професійним святом привітав голова Новов'язівської сільської ради Колісник Павло Станіславович та заступник директора ТОВ „ЛАН” Маловік Сергій Сергійович.
Святкову програму продовжив концерт за участю талановитих аматорів Новов'язівського сільського будинку культури та народного ансамблю української пісні „Любава”. З привітаннями для працівників сільського господарства на концерт і завітали учні школи, які дуже гарно розповіли свої побажання всім присутнім, а наприкінці заспівали гарну пісеньку. А для гарного настрою для всіх присутніх було розіграно веселу сценку.
Багато добрих слів подяки та привітань було сказано у будинку культури.


КЗ „Новов’язівський СБК”

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор