www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 2 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Ярмарок вакансій – можливість для безробітних
Версія для друку Написати листа
Ярмарок вакансій – можливість для безробітних

ДТЕК «Павлоградвугілля» - найкрупніший роботодавець міста. Допомогти шукачам роботи зробити свій вибір на ринку праці та визначитись з майбутнім робочим місцем вирішили співробітники відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського міськрайцентру зайнятості та керівники відділу кадрів шахтоуправлінь ДТЕК «Павлоградвугілля».
Так 4 грудня 2018 року в відділі надання соціальних послуг в Юр’ївському районі було проведено «Ярмарок вакансій» за участю відокремлених підрозділів ДТЕК «Павлоградвугілля»: Шахтоуправління «Дніпровське», Шахтоуправління «Героїв Космосу», Шахтоуправління «Павлоградське», Шахтоуправління «Тернівське».
Присутні роботодавці презентували свої підприємства, розповіли про особливості їх діяльності, наявні вакансії та кар'єрні можливості, познайомили з умовами праці, заробітною платою, соціальними пільгами і гарантіями.
«Робота в ДТЕК «Павлоградвугілля» – відмінний шанс реалізувати себя как молодим фахівцям, так і людям з досвідом. Високий рівень заробітної плати, навчання, професійний розвиток, социальний пакет, медичне страхування – це те, чим ми по праву пишаємось. Одна з головних цінностей компанії ДТЕК – це її співробітники», – відмітила начальник відділу кадрів Шахтоуправління «Дніпровське» Олена Біла.
Представники роботодавців побажали пошукачам роботи, які завітали на Ярмарок, взяти на озброєння отриману інформацію, та скористатись можливістю працевлаштуватись до найбільшого підприємства Павлоградського району.
Детальну інформацію з питань працевлаштування на підприємства ДТЕК «Павлоградвугілля» можно отримати за телефонами:
066-079-50-41 – відділ надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості;
050-694-18-75 – начальник відділу кадрів Шахтоуправління «Дніпровське»;Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор