www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
УКРАЇНА – В ТОБІ
Версія для друку Написати листа

УКРАЇНА – В ТОБІ

16 січня 2017 року, в перший день навчання в другому семестрі, в читальній залі шкільної бібліотеки Чорнявщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися друзі слова на засідання літературної студії. В її роботі приймали участь голова Юр’ївської райдержадміністрації ЗОЛОТОПУП В.П, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації КАРПЕНКО О.А., секретар Чернявщинської сільської ради ГАРАГАН С.А., начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації ПЕРСИСТА О.А., директор комунального закладу «Юр’ївська РЦБС» Лобунько С.В., сільські бібліотекарі сіл Чернявщина та Чорноглазівка.
Якісна сучасна українська література допомагає осягнути нюанси свого часу. Адже саме письменник, як ніхто інший, має сили та наснагу хоробро дивитися в очі дійсності і не приховувати правду. Постмодернізм – це там, де кожен із нас опинився сьогодні, це така обставина часу і місця, від якої нікуди нам подітися. Любителі літературного слова, учні 4-10 класів, знайомили присутніх з біографіями та творчістю плеяди сучасних поетів «Люко Дашвар», Марія Матіос, Ірени Розбудько, Оксани Забужко, Юрія Андруховича, Василя Шкляра та інших. До послуг дітей були огляди літератури, відео-подорожі в мережі Інтернет до улюбленого поета чи письменника.
До виразного читання дітей долучилися голова райдержадміністрації Золотопуп В.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Карпенко О.А., завідуюча сільської бібліотеки с.Чернявщина Авдієнко Л.А., вчитель хімії Скряна Н.М., бібліотекар школи Папуша Т.В., вчитель української мови та літератури Бєльська З.М.
Сьогодні, коли суспільство шукає і не знаходить світла в кінці тунелю, саме громада може і повинна сказати своє вагоме слово, згуртувати довкола себе мислячих громадян – тих, хто розуміє, що відбувається, і знає, що робити. В кожній цивілізованій країні, яка піклується про майбутнє своєї культури, до дитячої творчості прикута пильна увага суспільства. Саме депутатський корпус Чернявщинської сільської ради на чолі з сільським головою ПУШКЕЛЕЮ І.В. виділив кошти на придбання сучасної літератури для шкільної та сільських бібліотек наших сіл. В кінці засідання літературного клубу ці книги були вручені запрошеними юним жителям сіл Чернявщина і Чорноглазівка.
***
НЕ ЗДОЛАЄ НІХТО,
ХОЧ І СВІТ У ЗЛОБІ.
УКРАЇНА НЕ ВМРЕ,
ПОКИ БУДЕ В ТОБІ

***

ПАЩЕНКО Н.С., директор
Чорнявщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор