Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Презентація роботодавця – ефективна форма взаємодії з клієнтами Служби зайнятості

З метою надання вичерпної інформації про актуальні вакансії для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самих роботодавців 13.08.2018 року відділом надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості організована презентація «ЦОФ Павлоградська».
«Одним з основним завдань служби зайнятості є співпраця з роботодавцями. Від налагодження ділових стосунків з роботодавцями залежить ефективність розв’язання проблеми безробіття. Щоб допомогти підприємству укомплектувати робочі місця, а безробітним знайти роботу, відділом надання соціальних послуг проводяться спільні заходи за участю представників роботодавців та безробітних», - наголосила начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Гончар.
Під час зустрічі керівник відділу по роботі з персоналом Оксана Муленко запропонувала присутнім вакансії, які потрібно укомплектувати в зв’язку з потребою в кадрах. Учасники заходу дізнались про вимоги до кандидатів на вакантні посади та мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, рівень заробітної плати, та весь пакет соціальних послуг і соціальних гарантій котрі отримують працівники збагачувальної фабрики. Зокрема важливою особливістю підприємства є можливість проживання в гуртожитках підприємства, отримання побутового вугілля на опалення приватних будинків, або отримання грошової компенсації за побутове вугілля, надання спецодягу та вирішення питання транспортної доступності до робочого міста.
Захід відвідали 12 безробітних і незайнятих осіб. Чотири чоловіка виявили бажання пройти більш детальну співбесіду на підприємстві, для претендентів на вакансії представники роботодавця проведуть екскурсію на виробництві.
Наприкінці зустрічі начальник відділу по роботі з персоналом Оксана Муленко висловила готовність і надалі співпрацювати зі службою зайнятості, щоб задовольняти потреби в кадрах і допомагати безробітним знайти роботу.
Користь від такої зустрічі наявна - роботодавець має можливість оперативно задовольнити свої кадрові потреби, а безробітні отримати роботу.
Начальник відділу надання соціальних послуг в
Юр'ївському районі Павлоградського МРЦЗ Гончар Н.М.