www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Святковий захід „Моє село” в селі Сергіївка
Версія для друку Написати листа

Святковий захід „Моє село” в селі Сергіївка

12 листопада 2016 року відбулося свято „Моє село" в Сергіївському сільському будинку культури. Свято розпочалося із спортивних змагань. Не перевелися козаки на Сергіївській землі, наші богатирі:Гусь Олександр, Червоний Максим, Антонов Олександр, Зігунов Володимир.
На свято завітав голова Юр'ївської районної ради Буряк Олександр Миколайович, який привітав трудівників та побажав миру, злагоди та гарних врожаїв.
Сільський голова Черватюк Геннадій Іванович підвів підсумки конкурсу „Кращий двір”, переможців нагородив подяками та преміями.
Господарям землі–матінки, мудрим, самовідданим, невтомним, натхненним трудівникам, хто розумом і руками, серцем і душею з великою любов’ю до праці щодня долучається до високого творення, забезпечення добробуту держави – проведений святковий концерт, в якому приймали участь: вихованці Олександрівського НВК з вихователями та вчителями, жіночий колектив "Берегиня", молодіжний квартет "Nishidef", солісти: Самохін Сергій, Антонов Віталій, Мостовий Андрій.
По завершенню заходу працівникам сільського господарства побажали радості, успіхів у праці, міцного здоров'я і людського щастя, щоб щедро родили ниви та було завжди мирним небо.


Відділ культури, туризму, національностей та
релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор