www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Господар і господарочка, пустіть у дім Маланочку
Версія для друку Написати листа

Коляда – старовинний ритуал з багатою традицією. Від хати до хати ідуть колядники, що б привітати рідних і знайомих, побажати всіляких гараздів. Від того, як поколядують, залежить, чи вдасться добрим рік у господарів. Так що це не просто розвага. Різдво – це свято радості і єднання людських душ. Світ зародився з любові, і ми, хоча б раз на рік згадуючи про це, щоразу ніби заново народжуємося, залишаючи в минулому сварки, невдоволення і образи. Це свято прикликане усіх нас об’єднати, відродити і зробити трішки кращими.


Саме сьогодні 13 січня до Юр’ївської районної бібліотеки для дітей завітав вертеп Юр’ївської музичної школи під керівництвом Єненко Алли Анатоліївни. Дуже приємно, що всі учасники дійства, які заколядували: Меланка і Василь, Лікар і Коза, Дід і Дівчата в українському вбранні – наші читачі.

Сподіваємось, що 2017 рік для нашої бібліотеки буде благодатним і щедрим, таким, як нам бажали колядники, а щоб все збулося, вдячні бібліотекарі обдарували колядників солодощами і грошима, так, як ведеться за народним звичаєм:


Монети щиро, може і останні,
колядникам господар покладе -
"Спасибі, рідні, за таке вітання!"
...Вертеп в Свят-вечір вулицею йде.

Юр’ївська районна дитяча бібліотека
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор