www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Юр’ївський районний центр зайнятості інформує: оновлено форму звітності № 3-ПН
Версія для друку Написати листа

З 07 лютого 2017 року набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 05.12.16 р. № 1476 "Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 31 травня 2013 року № 316 «Про затвердення форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання».

Цей Порядок визначає механізм подання форми звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" (далі - форма № 3-ПН). Форма № 3-ПН заповнюється роботодавцями та подається до базового центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця. Актуальність зазначених у формі № 3-ПН вакансій уточнюється базовим центром зайнятості не рідше ніж двічі на місяць під час особистої зустрічі з роботодавцем, у телефонному режимі або через засоби електронного зв'язку. Форма № 3-ПН подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником. Роботодавець визначає вид звітності - первинна або уточнювальна. Первинна звітність подається з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії). Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій та назви професії (посади).
За більш детальною інформацією звертатись до Юр’ївського районного центру зайнятості за адресою: вул.Центральна, 92, смт.Юр’ївка, тел.0563551004

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг
Юр’ївського РЦЗ О.М.Ясенівка
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор