www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Мораторій на продаж землі в Україні хочуть скасувати через суд
Версія для друку Написати листа
Мораторій на продаж землі в Україні хочуть скасувати через суд

Відповідне рішення може прийняти Конституційний суд України за зверненням депутатів Ради

55 народних депутатів звернулися до Конституційного суду (КС) з вимогою скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

При цьому лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував уряду внести зміни до Конституції України, щоб замість продажу провести інвентаризацію всіх земельних ділянок і закріпити їх за українськими фермерами.

"Ми вимагаємо від уряду інвентаризувати землю. Скільки у нас в Україні земель? Скільки мільйонів гектарів невитребуваних паїв від померлих? Люди померли, немає спадкоємців. Скільки в корупційному режимі здаються в оренду землі районними адміністраціями за хабарі. І в кишеню кладуть ці гроші замість того, щоб податки йшли до місцевих бюджетів", – заявив Ляшко.
Як повідомлялося, меморандум про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за програмою розширеного фінансування передбачає прийняття закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Кабінет міністрів спочатку очікував його прийняття до кінця грудня 2016 року. Замість цього Верховна Рада в кінці жовтня 2016 роки продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений в 2002 році, до 2018 року. Цим рішенням парламент доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти.
Міністр фінансів Олександр Данилюк очікує підготовку законодавчої бази для здійснення земельної реформи до кінця травня 2017 року.

Начальник відділу М.А.Сумаренко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор