www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Вперше в Україні: безкоштовний концерт відомого українського артиста Олексія Горбунова у ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Музика приносить йому не менше задоволення, ніж гра на сцені. Він знявся у 120 кінофільмах, зіграв безліч цікавих ролей у театрі, виконав немало музичних композицій. До ДніпроОДА завітає видатний актор, заслужений артист України Олексій Горбунов. Творча зустріч – 26 жовтня. На гостей чекають спілкування з улюбленим актором, відомі пісні, театральні монологи. Вхід безкоштовний, реєстрація обов’язкова.

«Дніпропетровська ОДА продовжує руйнувати шаблони. У її стінах традиційними стали неформатні зустрічі із сучасними письменниками та блогерами. В облдержадміністрації вже побували Павло Паштет Белянський, Gorky Look і Serg Marco. Тисячний зал зібрав російський поет Орлуша. Про філософію життя розмірковував український блогер і журналіст Сергій Іванов. Про «Іловайський котел» розказували Роман Зіненко та Євген Положій. За кілька тижнів – нова зустріч. До ОДА завітає видатний актор, заслужений артист України Олексій Горбунов. Вхід безкоштовний», – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Творчий вечір – 26 жовтня о 19:00, у великому конференц-залі ДніпроОДА. На зустріч з глядачами прийде заслужений артист України, видатний театральний та кіноактор, чудовий виконавець і просто харизматична людина Олексій Горбунов.

У стінах Дніпропетровської ОДА разом із гуртом «Грусть пилота» Олексій Горбунов виконає пісні, які багато років тому лунали з кожного двору.

«Наш гурт раніше називалася «Смуток без маркування». Потім вирішили його перейменувати. Концерти приносять мені не менше задоволення, ніж гра на сцені. Ми співаємо старі дворові пісні, твори Висоцького, Окуджави, Бернеса. Їх слухали ще наші батьки», – каже організатор і фронтмен групи Олексій Горбунов.

Ті, хто завітає у творчий четвер до ДніпроОДА, переглянуть на великому екрані фрагменти кінострічок, у яких знявся актор. Автор прочитає уривки зі своїх театральних монологів та відповість на запитання залу.

На глядачів чекають автографи та фото. Вхід безкоштовний. Реєстрація – за посиланням.

Фільмографія Олексія Горбунова налічує понад сотню фільмів і телесеріалів. Дебютною роботою артиста в кіно стала головна роль у митному детективі «Вантаж без маркування». За великою роботою були й ролі поменше. А після семи років творчої перерви Горбунова запросили на роль блазня Шико в історичному серіалі «Графиня де Монсоро». З того моменту творча біографія Олексія Горбунова пішла вгору.

З 2014 року актор відмовився співпрацювати з російськими кіностудіями і театрами. Причина – політична криза в Україні. Сьогодні Олексій Горбунов бере участь у зйомках серіалу «Гвардія», присвяченого подвигу українських військових у зоні АТО.

«Я не ділю своє життя навпіл. Живу, як всі, – і своєю роботою теж. Акторська професія допомагає спілкуватися. Непогано б ще й розбиратися в людях, але цього, на жаль, в театральних вишах не навчають. Вважаю, що творчі люди сильніше переживають невдачі та удари долі», – розповідає Олексій Горбунов.


Вперше в Україні: безкоштовний концерт відомого українського артиста Олексія Горбунова у ДніпроОДА


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHO6GN.jpg