www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Шляхами великої долі
Версія для друку Написати листа


В історії кожного народу є імена , які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. В українців – Тарас Григорович Шевченко. Він ніжно і віддано любив свій народ і тяжко страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос – українську мову. Багато років пройшло після смерті Тараса Григоровича, але його поезії та картини викликають захоплення у шанувальників. Вірші поета сьогодні актуальні як ніколи. Його вірші стали гаслом захисників України. В віршах Шевченка бринить душа українського народу.

Багато творів поета стали піснями і мало хто знає, що їх автор Великий Кобзар. Здивування та захоплення викликала пісня «Тополя» в стилі РЕП, що звучала під час розповіді про коханих жінок Кобзаря. Літературний вернісаж «Жінки у драмі кохання Шевченка» відкрив слухачам Тараса Григоровича, як звичайну людину з земними проблемами і звичайними людськими бажаннями. Маючи унікальний талант, гострий розум, товариську вдачу, привабливу зовнішність, він часто закохувався. Та особисте життя у великого українця так і не склалося. Не судилося Тарасові продовжити свій родовід у наступних поколіннях, та кохання для нього було наймогутнішим і найсвітлішим стимулом для життя і творчості. Про його коханих жінок бібліотекарі Юр’ївської ЦРБ розповіли учнівській молоді. Разом з учнями поринули в вир любовної лірики Шевченка.

У березневі дні пам’яті Т.Г.Шевченка читачі Юр’ївської ЦРБ долучилися до всеукраїнського руху читання творів поета. Під час поетичного альбому «Шляхами великої долі» користувачі не лише дізналися про творчий та життєвий шлях митця, а й поділилися своїми улюбленими віршами поета, читаючи їх присутнім.

Заходи з вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка супроводжувала виставка матеріалів «Шляхами великої долі» про життєвий шлях поета від кріпака до вільної людини, що є в фондах Юр’ївської ЦРБ. Ця виставка матеріалів експонувалася в Юр’ївському ПТУ №81, під час проведення Шевченківського тижня.


Касянчук Ольга, завідуюча відділом обслуговування Юр’ївської ЦРБ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор