www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Година моралі до Дня пам’яті жертв голодоморів в Варварівській бібліотеці-філії
Версія для друку Написати листа

„Розіп’ятий на голоді хліборобський народ”

Час пройшов, проминули літа,
Вже зітерлись у пам'яті нашій
Тих жахливих часів гіркота
І обличчя від голоду павших…

25 листопада в приміщенні Варварівської бібліотеки – філії було проведено годину моралі до дня пам’яті голодомору 1932 – 33 рр. Також було підготовлено книжкову виставку „Голгофа голодної смерті”, на якій було виставлено крім книг про голодомор списки жителів Варварівської сільської ради, які загинули в ті роки. А також свідчення жителів села Варварівка, які змогли пережити це страхіття.
На заході було присутніх 17 чоловік – користувачів нашої бібліотеки. Під час заходу ведучі (завідуюча бібліотекою-філією Кузьменко Г.М. та Завгородня Т.В. познайомили присутніх з історією виникнення штучного голоду в Україні та в нашій Дніпропетровській області. Виконуюча обов’язки директора сільського будинку культури Метельська Н.М. підготувала і продемонструвала документальний фільм та презентацію подій Голодомору.
На заході прозвучали у виконанні Письменної Вікторії вірші про ті страшні події „голодної днини”, чим довела всіх присутніх до сліз. Всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання та запалили поминальну свічу. В такій теплій невимушеній атмосфері захід пройшов дуже вдало, люди ще довго спілкувалися між собою, згадуючи розповіді своїх близьких.
Після заходу делегація учасників заходу поїхала на кладовище в селі Вербське, де встановлено хрест на вічну пам'ять землякам, які залишили життя земне в пекельних муках, на якому відбулася поминальна хвилина мовчання з покладанням вінка та запаленням свічки.
Завідуюча бібліотекою – філією №1 Кузьменко Г.М.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор