www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Молодь Дніпропетровщини зможе знайти престижну роботу на дні кар’єри «Profit Day», - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Презентації, майстер-класи, тренінги від провідних ІТ-компаній. Все це – на дні кар’єри «Profit Day» у Дніпрі. На зустріч запрошують програмістів, які шукають роботу, та всіх, хто цікавиться ІТ-технологіями. Молодь зможе отримати корисні поради від лідерів ринку, особисто поспілкуватися з роботодавцями та спробувати працевлаштуватися. Участь в «Profit Day» безкоштовна, необхідно лише зареєструватися.


«Ми залучаємо до співпраці громадських діячів, які готові змінювати область та країну. Наші постійні партнери – ГО «ІТ-рух Дніпро» та компанія Level Up. Разом ми розробили мобільний додаток до «гарячої лінії» ДніпроОДА «Е-contact», який дозволяє відправити звернення до влади з телефону. Організували бізнес-інкубатор, у якому молоді спеціалісти можуть отримати практичний досвід. Його учасники вже створили мобільний додаток туристичних маршрутів «Тур Дніпро». Ще один спільний проект ОДА та IT-активістів - день професійного орієнтування «Profit Day» у Дніпрі», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

На дні кар’єри «Profit Day» працюватиме декілька майданчиків. На одному проходитиме конференція, присвячена першим крокам в професії програміста. Можна буде дізнатися, які знання потрібно мати та які є перспективи розвитку в ІТ-сфері. Другий майданчик присвятять роботі на фрілансі та технологіям просування в мережі. На третьому можна буде отримати поради від бізнес-тренерів та представників провідних ІТ-компаній. Організують і ярмарок вакансій для спеціалістів найрізноманітніших сфер діяльності.

«Profit Day» спрямований на студентів та людей, які хочуть змінити роботу на більш актуальну. Під час зустрічі компанії прийматимуть резюме та шукатимуть собі фахівців, навчальні заклади – будуть презентувати себе та запрошувати абітурієнтів. Будуть презентації, тренінги, майстер-класи від лідерів ІТ-ринку», - розповів член установчої ради ГО «ІТ-рух Дніпро», співорганізатор «ProfitDay» Сергій Шегеда.

«Profit Day» у Дніпрі проходитиме 29 жовтня з 11.00 за адресою вул. Троїцька, 21г, 3 поверх. Участь безкоштовна, потрібно лише зареєструватися. Долучитися запрошують й представників компаній та навчальних закладів Дніпра.

День кар’єри «Profit Day» - це всеукраїнський проект. До нього приєдналися понад півтора десятки міст. У Дніпрі зустріч допомогли організувати ГО «Центр зайнятості вільних людей», «ІТ-рух Дніпро», Дніпропетровська ОДА.


Молодь Дніпропетровщини зможе знайти престижну роботу на дні кар’єри «Profit Day»

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTF4IT0.jpg