www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 14 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Минуле не повинно бути перешкодою для майбутнього
Версія для друку Написати листа

05 вересня 2018 року у відділі надання соціальних послуг Юр’ївського району Павлоградського міськрайонного центру зайнятості спільно Юр’ївським РС філії Державної установи «Центр пробації» було проведено інформаційний семінар для осіб, які засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі і перебувають на обліку в службі пробації.
«Успіх повернення засудженого до соціального життя, великою мірою, залежить від його власного бажання. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед засуджених сприяє їх соціальній адаптації. Служба зайнятості завжди готова надати необхідну допомогу у працевлаштуванні та адаптації таких громадян, їх професійній підготовці та перепідготовці», - наголосила начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Гончар.
У заході взяли участь 12 засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Всі учасники заходу дізналися інформацію про актуальні вакансії на підприємствах регіону, ознайомилися з можливостями професійного навчання та підвищення кваліфікації за робітничими професіями. Водночас присутнім розповіли про особливості пошуку роботи, складання резюме або відеорезюме та ефективного спілкування під час співбесіди з роботодавцем.
Начальник Юр’ївського РС філії Державної установи «Ценр пробації» Лариса Базарна розповіла про позитивні тенденції співраці зі службою зайнятості та суб’єктів пробації. Так після відвідування семінару в службі зайнятості, одна особа, яка перебуває на обліку в службі пробації, виявила бажання працевлаштуватись за раніше надбаним досвідом роботи по виготовленню меблів. Зараз проходить співбесіду з роботодавцем.
Проведений захід допоміг зрозуміти, що робота є для тих хто хоче її знайти та працювати, а минуле не повинно бути перешкодою майбутнього. Всі учасники заходу отримали вичерпну інформацію.

Начальник відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі

Павлоградського міскрайонного центру зайнятості

Наталія Гончар.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор