www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Відбулось методичне засідання Клубу прийомних батьків та батьків-вихователів
Версія для друку Написати листа

В Юр’ївському районі функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу, та 8 прийомних сімей, в яких виховується 38 дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

14 грудня 2016 року в приміщенні Юр’ївської районної бібліотеки, проведено засідання Клубу прийомних батьків та батьків-вихователів на тему: «Робота з цінностями, почуттями і мотивацією». Засідання пройшло як річний підсумок досягнень та росту компетентності батьків у вихованні підростаючого покоління.

Організатори заходу: Юр’ївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В засіданні взяли участь: директор ЮРЦСССДМ –Сухомлінова Л.А., фахівець із соціальної роботи ЮРЦСССДМ - Бойко О.І., фахівець із соціальної роботи ЮРЦСССДМ Онищук Н.Н., залучено районного психолога – Ананченко О.Г., батьки-вихователі та прийомні батьки.

В ході зустрічі, для прийомних батьків та батьків – вихователів проведено навчання, розглянуті важливі питання, які розкрили:

Підняті проблеми психологом, є актуальними для кожної сім’ї, зокрема для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу:

· Вплив сімейного середовища на формування особистості;

· Різні методи сімейного виховання (зокрема, наслідки покарання)

· Гуманна основа батьківсько-дитячих взаємин

· Типові батьківські помилки у вихованні, спілкуванні, побуті.


Під час спілкування зі спеціалістами прийомні батьки і батьки-вихователі мали можливість розповісти про свої досягнення у вихованні дітей, отримати методичну допомогу у вирішенні проблемних ситуацій, які виникають у сім’ях, отримали буклети із корисною інформацією стосовно захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Фахівець із соціальної роботи Юр’ївського РЦСССДМ – Бойко О.І.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор