www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Тисяча підприємців зібралася у ДніпроОДА на семінар про роботу в Prozorro, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Нові можливості електронної системи Prozorro, обсяги закупівель державних установ та стратегія перемог у торгах – у ДніпроОДА семінар для бізнесменів регіону зібрав тисячний зал. Формат зустрічі – відкрите обговорення. На питання підприємців області відповідали представники міністерств, облдержадміністрації, провідні експерти та ті, хто вже успішно працює у системі е-закупівель.

«ДніпроОДА продовжує навчати підприємців області працювати у Prozorro. Ми провели вже більше півсотні практичних семінарів. Вони користуються популярністю та збирають в ОДА тисячний зал, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Наразі майже 6 тисяч підприємців Дніпропетровщини продають державі послуги та товари за допомогою системи електронних торгів. Це 10% всіх підприємців України, зареєстрованих у Prozorro. Це ті люди, які повірили у реформу, команду ДніпроОДА і на собі відчули, що у Prozorro можна вигравати».

Дізнатися про нові можливості електронної системи закупок, обсяги закупівель держустанов та стратегію перемог у лотах прийшла тисяча підприємців Дніпропетровщини. Серед них – ті хто, ще не має досвіду роботи в Prozorro, і ті, хто хоче глибше зрозуміти суть та принципи сучасної системи держзакупівель.

Поділитися досвідом роботи у Prozorro приїхав і криворожанин Євген Каріс. Його компанія спеціалізується на виробництві металопластикових вікон. Сегмент е-торгів відкрила для себе у середині 2016-го. «До кінця року ми взяли участь у 85 закупівлях, з них виграли – 52. Фінансовий результат – близько 5 мільйонів гривень, економія бюджетних коштів – майже 1,5 мільйона. У цієї системи велике майбутнє. Плануємо цьогоріч зрости в цьому сегменті продажів мінімум втричі», – зазначив бізнесмен.

У навчальній програмі – два блоки. У першому йшлося про об’єм закупівель, де їх знайти і які державні замовники планують закупівлі у різних сферах. Другий блок розповідав, як правильно оскаржити торги та домогтися справедливості.

«Підприємці повинні вміти відстоювати свої права: правильно подавали скарги, коли є неправомірна дискваліфікація або створюються нерівні умови, – наголосив голова громадської організації «Громадський контроль» Денис Селін. – Наша мета – залучити якомога більше бізнесменів до роботи в Prozorro. Чим більше підприємців бере участь у закупівлях, тим краща конкуренція, нижче ціни, вища якість».

Такі заходи знаходять підтримку у Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Разом з ним команда Валентина Резніченка впроваджує нову систему.

«Мені приємно бути на Дніпропетровщині. Можу сказати тільки найкращі слова про команду Валентина Резніченка, яка реалізує реформу публічних закупок. Дніпропетровська область – входить до трійки лідерів за успішно завершеними лотами, – підкреслив заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов. – Реформа – це не те, що відбувається в кабінетах, а те, що ми робимо всі разом. Коли змінюються поведінка, спосіб мислення, відносини між гравцями, тоді ця реформа успішна. Для держави важливо, аби в неї вірили підприємці».

Дніпропетровщина перейшла на електронні закупівлі в системі Prozorro у серпні 2015-го. На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала у Prozorro понад 64 тис. лотів майже на 18 млрд. грн. Планова економія від цих торгів – більше 670 млн. грн.


У ДніпроОДА тисяча підприємців вчилася, як працювати в системі Prozorro та вигравати.


Навчальна програма насичена.


Бізнесменам розповідали про об’єм закупівель, де їх знайти...


...які державні замовники беруть участь у торгах...


...як правильно оскаржити торги...


«У 2016 році ми взяли участь у 85 закупівлях, з них виграли – 52. У системи Prozorro велике майбутнє. Плануємо цьогоріч зрости в цьому сегменті мінімум втричі», – зазначив бізнесмен Євген Каріс.


Усі бажачі могли задати питання.


Відповідали провідні фахівці країни.


Чим більше підприємців бере участь у закупівлях, тим краща конкуренція, нижче ціни, вища якість.


«Мені приємно бути на Дніпропетровщині. Можу сказати тільки найкращі слова про команду Валентина Резніченка, яка реалізує реформу публічних закупок. Дніпропетровська область – входить до трійки лідерів за успішно завершеними лотами», – підкреслив Максим Нефьодов.


Сьогодні майже 6 тисяч підприємців Дніпропетровщини продають державі послуги та товари за допомогою Prozorro. Це найбільший показник в Україні.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
7.jpg