www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 23 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня в Юр’ївському РБК “Руки жінки творять красу”
Версія для друку Написати листа

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, жінок всього світу вітають з чудовим святом 8-го Березня.
Так і в Юр’ївському районі 07 березня в районному будинку культури проведено святковий концерт для жінок району. Були присутні колективи бюджетних установ, делегації сільських і селищної рад, ОТГ, жителі Юр’ївщини.
На святковому концерті всіх жінок району привітали зі святом, для них пролунали прекрасні пісні та представлено чудові танці, які виконувалися аматорами Юр’ївського РБК, Новов’язівського СБК, Шандрівського СБК та Юр’ївської РДМШ.
З вітальним словом до всіх жінок звернувся голова Юр’ївської районної державної адміністрації ЗОЛОТОПУП ВАДИМ ПЕТРОВИЧ, голова Юр’ївської районної ради БУРЯК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, помічник народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренка САМОЇЩЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, депутат Дніпропетровської обласної ради БУРЯК ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ, від імені голів сільських та селищної рад, ОТГ сільський голова Олександрівської сільської ради ЧЕРВАТЮК ГЕННАДІЙ ІВАНОВИЧ, від імені бюджетних установ ШУМА МИКОЛА БОГДАНОВИЧ.
Під час заходу всім жінкам району побажали, щоб весна щодня жила у їх серцях за будь-якої погоди та при будь-якому настрої, щоб у їхньому домі був спокій та добробут, а серця були зігріті теплом та повагою рідних і близьких.
Єдине ціле – Жінка і Весна
Найдосконаліше творіння світу!
Коли й меча торкається вона
Крізь меч сталевий проростають квіти!

Воістину небесна і земна
Заквітчана і терном і барвінком
Свята і грішна, рідна,чарівна!
Повіки будь, благословенна жінко!


Відділ культури, туризму, національностей та
релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор