www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Профінформаційний семінар для учасників АТО, ВПО та осіб передпенсійного віку.
Версія для друку Написати листа
Профінформаційний семінар для учасників АТО, ВПО та осіб передпенсійного віку.

З метою надання інформаційних послуг безробітним 31 липня 2018 року в приміщенні центру зайнятості Юр’ївського району відбувся семінар для учасників АТО, ВПО та осіб передпенсійного віку. В семінарі взяли участь соціальні партнери: Управління соціального захисту населення, Пенсійний фонд, філія Державної установи «Центр пробації».

Розпочала захід начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Гончар, яка повідомила, що з метою заходу є координація дій державних установ та центру зайнятості з питань надання соціальних послуг соціально вразливим верстам населення. Розповіла про стан ринку праці, послуги служби зайнятості, можливості започаткувати власну справу, оволодіння новою професією в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, перевагах легальної зайнятості, ознайомила з сучасними можливостями використання послуг Державної служби зайнятості, а саме відео-резюме та онлайн-співбесід з роботодавцем, електронної черги реєстрації громадян, електронного кабінету.
Лариса Болдирєва надала інформацію стосовно соціальної адоптації учасників АТО, про забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування, про соціальні гарантії для вразливих верств населення, механізм надання житлових субсидій.
Галина Шевенкова поінформували присутніх про зміни в пенсійному забезпеченні, запропонували зареєструватися на Веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за даними, що містяться у реєстрі застрахованих осіб, СМС реєстрацію, надала інформаційні листівки і буклети.
Налагоджена співпраця з соціальними партнерами. Лариса Базарна отримала інформацію стосовно послуг служби зайнятості в частині працевлаштування соціально вразливих верств населення та можливостей працевлаштування осіб, звільнених від покарання з випробувальним терміном.
В ході семінару були обговорені шляхи співпраці, також присутні мали змогу ознайомитись з інформаційними куточками центру зайнятості. Під час семінару надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення.


Відділ надання соціальних послуг
у Юр’ївському районі Павлоградського МРЦЗ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор