www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Дніпропетровщина у малюнках експонуватиметься на виставці у Німеччині, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Цікава Дніпропетровщина – у малюнках. За допомого пензля, фарб та олівців її створюють діти області після спектаклів «Мандрівного театру». На творчий конкурс уже подали майже 500 робіт. Переможців визначать у середині грудня у Центрі міжнародного грантрайтінга при ОДА. Найкращі роботи представлять на виставці у Німеччині. Партнер конкурсу – Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.


«Ми живемо у найкращій країні» – на таку тему розмірковує молодь Дніпропетровщини. Ідеї втілює на папері за допомогою олівця, фарби та пензля. Так діти області передають свої емоції після вистав «Мандрівного театру», який подорожує регіоном більше двох місяців. Організатори гастролей – Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА та громадська організація «Український захист».

«Мандрівний театр» – один з проектів Центру міжнародного грантрайтінга при ОДА. Його фінансує німецька федеральна компанія GIZ. Цікаві вистави про історію Дніпропетровщини побачили вже близько 4,5 тисячі дітей. Своїми враженнями від спектаклів вони діляться в малюнках. Найкращі роботи відберуть на виставку в Німеччині», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Конкурс малюнків підсумує подорожі «Мандрівного театру». На сьогодні молодь регіону подала майже півтисячі робіт.

Оцінюватиме їх творче журі. У його складі – представники Центру грантрайтінга, ГО «Український захист» та організації-донора. Кажуть, звертатимуть увагу на креативність, індивідуальний стиль та художність задумки.

Імена переможців та призерів назвуть у середині грудня. Найкращі роботи експонуватимуться на виставці в Німеччині. На юних живописців чекають призи та подарунки.

«Мандрівний театр» – це вже шостий проект Центру грантрайтінга. Втілюють його у життя актори Дніпропетровського обласного академічного молодіжного театру. Глядачам – 11-16 років. За допомогою мистецтва діти дізнаються про історію, традиції та культуру Дніпропетровщини – від доби козаччини до наших днів.

Центр грантрайтінга при ОДА працює з осені 2015-го. Він розробляє і втілює проекти, під які залучає міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, підтримка малого та середнього бізнесу, децентралізація. Окрема увага – проектам з підтримки учасників АТО та переселенців.

З цікавими ідеями можна звертатися до Центру міжнародного грантрайтінга за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, ОДА, тел.: (056) 742-70-73.


Дніпропетровщина у малюнках експонуватиметься на виставці у Німеччині


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT0M8ZE.jpg