www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
У 2018-му ЦНАПи Дніпропетровщини надали більше мільйона адмінпослуг та стільки ж консультацій – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги. У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали 1,2 млн. адмінпослуг. Це вдвічі більше, ніж за відповідний період 2017-го, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко акцентує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. Це новий формат взаємодії влади і громадян. Аби отримати певні документи, не треба ходити по різних кабінетах, усе – в одному місці, у ЦНАПі. На Дніпропетровщині працюють 57 Центрів та їхніх філій. У 2018 році мешканцям області вони надали більше 1 мільйона послуг», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У лідерах сервіси, які пов’язані з Держгеокадастром: реєстрація землі, витяг з реєстру, технічна документація та ін. На другому місці – реєстрація місця проживання, на третьому – оформлення нерухомості.

У ЦНАПі також можна дізнатися, як правильно оформити ту чи іншу послугу. Протягом 2018 року адміністратори надали більше 1 млн. консультацій – це на 9% більше, ніж у 2017-му.

На Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій. У них можна отримати до 200 адміністративних послуг.


У 2018-му ЦНАПи Дніпропетровщини надали більше мільйона адмінпослуг та стільки ж консультацій
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTATSWO.jpg