www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На Дніпропетровщині готують до старту 18 нових екопроектів, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Розчистка русел річок, захист міст від підтоплення, благоустрій водойм області. Департамент екології та природних ресурсів ОДА планує реалізувати 18 нових природоохоронних ініціатив. До кінця року проекти пройдуть відповідну експертизу, старт – у 2017-му.


«Дніпропетровщина продовжує активно впроваджувати нові екологічні проекти. Ми першими в Україні запустили електронну декларацію про відходи, розробили екологічний сайт, де можна дізнатися про стан повітря. Позбулися підтоплень у селищі Карнаухівка, що поблизу Кам'янського: 25-річна проблема вирішена. Наступного року плануємо запустити ще 18 нових екопроектів. Вони спрямовані на покращення навколишнього середовища регіону», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

До кінця року проекти пройдуть відповідну експертизу, у 2017-му розпочнеться їхня реалізація.

Серед екологічних ініціатив – розчистка русел річок Бакаї, Мокра Сура, Інгулець, Кільчень, Заплавка, захист від підтоплення міста Марганця та сіл Мишурин Ріг і Кам'янка, покращення стану та благоустрій водоймищ регіону.

У 2016 році департамент екології та природних ресурсів ОДА вже реалізував дев’ять проектів. Зокрема, розчищена система озер «Порубіжне-Козачий Лиман». Аби до неї пішла вода з Орелі, зробили «прокол» під штучним каналом «Дніпро-Донбас».

Відновлений гідрологічний режим річки Піщанка. У селищі Карнаухівка вирішили багаторічну проблему. Тепер населений пункт, що поблизу Кам'янського, захищений від підтоплень.

Нині в регіоні реалізуються 33 екопроекти.


На Дніпропетровщині готують до старту 18 нових екопроектівВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT3IZIB.jpg