www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Робочий день голови райдержадміністрації Золотопупа Вадима Петровича
Версія для друку Написати листа


12 вересня 2016 року голова Юр’ївської райдержадміністрації з робочим візитом відвідав Олександрівську сільську раду. Під час виїзду Вадим Петрович разом з головою сільської ради Черватюком Геннадієм Івановичем відвідав Олександрівський навчально-виховний комплекс де зустрівся з працівниками навчального закладу.
Під час зустрічі обговорювались нагальні питання з педагогічним колективом які стосуються навчального процесу 2016/2017 року також побажав терпіння, наснаги в нелегкій та дуже відповідальній роботі педагога.
Також Вадим Петрович зустрівся із громадою Олександрівської сільської ради де було обговорено низку питань, з якими звертались жителі села: ремонт водопроводу в селах Оленівка, Олександрівка, Сергіївка; капітальний ремонт дороги по вул. Центральній та по вул. Молодіжна; капітальний ремонт розворотного майданчика для шкільних автобусів. По деяким питанням надано доручення відповідним керівникам тих чи інших установ задля оперативного та остаточного їх вирішення. Також багато з поставлених на цій зустрічі питань, пропозицій Вадим Петрович взяв під особистий контроль, давши відповідні доручення окремим підрозділам райдержадміністрації та визначивши терміни виконання.


Відділ організаційної роботи та з питань
інформаційної діяльності та комунікацій з
громадськістю апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор