Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


У селі Вербки Павлоградського району завершено реконструкцію дитячого садка. Сюди ходитимуть 115 хлопчиків та дівчаток. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Команда Дніпропетровської ОДА створює в області додаткові місця у садочках, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Цьогоріч звели «з нуля» два садочка, створили чотирнадцять навчально-виховних комплексів, реконструювали чотири дошкільні заклади. Серед них – і садочок у Вербках Павлоградського району».

Садочок у Вербках був розрахований на 45 дітей, та потреба у місцях була більшою. У 2011-му дошкільний заклад вирішили відремонтувати, а поруч добудувати ще одну будівлю. Роботи велись повільно, а згодом й зовсім зупинились.

«Влітку 2015-го до району приїхав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Я вирішила піти до нього на особистий прийом та розповісти про ситуацію з садком, – поділилася завідувач дошкільного закладу Валентина Титова. – Вже восени робота знову закипіла. Минув рік – і маємо оновлений садочок на 115 дітей».

Старий одноповерховий садок відремонтували, поруч звели двоповерховий корпус. Будівлі об’єднали переходом. Тепер кожна з шести груп має власну ігрову та спальню, окремий вихід та майданчик. Біля садка збудували і власну твердопаливну котельню.

На відкриття з нетерпінням чекають батьки вихованців. П’ятирічний син Юлії Шабельник до садочка ніколи не ходив.

«У нас один садочок, місць на всіх не вистачало. Тепер його реконструювали – і ми зможемо сюди ходити. Дуже радію, а ще більше – моя мама, яка сидить з синочком, доки я на роботі», – зазначила Юлія Шабельник.

На Дніпропетровщині працюють близько тисячі садочків. У них виховуються понад 116 тисяч малюків.


У Вербках реконструювали дитячий садок.


Тепер садочок зможе прийняти утричі більше дітей.


На малюків чекають затишні спальні


... та ігрові.


Сучасний спортзал


... з різноманітним інвентарем,


... яскраві роздягальні,


... багато іграшок,


... ялинка-красуня в музичному залі


Нові вікна прикрашені візерунками.


Щоб у садку було тепло, поруч збудували власну твердопаливну котельню.


Для кожної з шести груп - власний майданчик.File Attachment Icon
ATTE6NFB.jpg