www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Початок робіт по наведенню належного санітарного стану території Юр’ївського району
Версія для друку Написати листа

З першими подихами весни першочерговими завданнями району визначено питання приведення до належного санітарного стану територій населених пунктах та за їх межами.
В 2017 році, відповідно до зведених планів робіт із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах Юр’ївського району планується виконати ряд наступних заходів: упорядкувати 165,4 га територій парків, скверів, прибудинкових територій, створити 10 нових дитячих майданчика, 6 зелених зони площею 3,3 га, 1,2 га нових газонів квітників, висадити 2100 дерев та 870 кущів, ліквідувати 14 стихійних сміттєзвалища, упорядкувати 79 об’єктів належних до пам’яток ВВВ, очистити від сміття 44,0 км берегів, 242,0 км доріг, провести обкіс територій площею 457,4 тис.мІ. Всього до проведення робіт планується залучити близько двох тисяч мешканців району, а саме: працівників всіх підприємств, установ, організацій, товариств та закладів району, учнівської, студентської молоді та мешканців населених пунктів.
На даний час першочерговими заходами необхідно провести роботи по очищенню бордюрів від дорожньому змету після зимового утримання доріг, очищення від сміття узбіч та придорожніх смуг автомобільних доріг, територій населених пунктів, в тому числі парків, скверів, торгових майданчиків, підмітання, упорядкування прилеглих до будівель територій, тощо.
Закликаємо всіх жителів нашого краю до шанобливого та бережного ставлення до навколишнього природного середовища. Будь ласка, підтримуйте свої прилеглі домоволодіння в належному санітарному стані, не шкодьте зеленим насадженням, навпаки висаджуйте нові, не засмічуйте території побутовими відходами. Будьте благородними мешканцями та примірними господарями своїх угідь і присадибних ділянок. Повірте, що наші зусилля не будуть марними, про це нам скажуть наші діти.
Давайте разом, спільним зусиллями, зберемося та наведеному порядок на території рідною краю, рідних домівок!


Відділ містобудування,архітектури
та житлово-комунального господарства
Юр’ївської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор