www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Кам’янські школярі відвідуватимуть сучасний басейн, реконструйований ДніпроОДА, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
25 метрів у довжину та до 1,7 метра – у глибину. Команда Дніпропетровської ОДА завершила реконструкцію басейну у кам’янській школі №44. Тепер його відвідуватимуть учні з усієї лівобережної частини міста, а це близько 6 тисяч дітей, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Басейн у 44-й школі Кам’янського не працював понад 20 років. За реконструкцію взялась команда Дніпропетровської ОДА. Роботи велись близько року. Нині все готово, – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. – Басейн відвідуватимуть не лише діти з цієї школи, але й вихованці всіх навчальних закладів Лівобережжя».

Загальна площа приміщення з басейном – дві тисячі квадратних метрів, а розмір ванної басейну – 25 на 11,5 метрів. Тут чотири доріжки. Глибина різна. З однієї сторони 1,2 метра – для молодших школярів, з іншої – 1,7 метра. Тут плаватимуть більш дорослі діти.

У кімнаті для плавання облаштували трибуни. Вони знадобляться для майбутніх чемпіонатів. Поруч – сучасні душові та роздягальні.

«Дуже чекали на цю подію, готувалися. У басейні працюватимуть лаборанти, медсестри, інструктори», – поділилася директор школи Людмила Загородня.

До водної зарядки вже готова дев’ятикласниця Ірина Ярова.

«Мої друзі зі школи відвідували басейн на Правобережжі, це було не зручно та затратно. Я ж плаванням ніколи не займалася, але дуже хочу. Вже придбала собі шапочку», – розповідає школярка.

Басейн знаходиться на території школи №44 у Кам’янському, вул. Інтернаціоналістів, 7-а.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTMWCIC.jpg