www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
ОПЕРАТИВНА НАРАДА В ЮР’ЇВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
Версія для друку Написати листа

05 жовтня 2018 року під керівництвом в.о.голови райдержадміністрації Скляр Н.О. відбулась оперативна нарада, в якій прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Довгопол С.В., керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ.
На нараді обговорили ряд питань, серед них:
Про підготовку об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовому періоді сезону 2018/2019 років доповіла Стрюк Лариса Миколаївна - головний архітектор району, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та голови сільських рад.
Начальник Юр’ївського районного сектору ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Сліпченко В’ячеслав Іванович проінформував присутніх про стан та заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на території Юр’ївського району.
Державні службовці, які прийняли участь у підвищенні кваліфікацій донесли інформацію, яку отримали під час навчань у м. Дніпро, Києві та Вінниці: Полуріз Аліна Сергіївна - провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу фінансово-господарського та правового забезпечення апарату райдержадміністрації доповіла про запобігання та виявлення корупції в органах державної влади; Стрюк Лариса Миколаївна - головний архітектор району, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації – про інноваційні технології в управлінні; Персиста Олена Анатоліївна - начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації – про освітньо-культурне стажування в одному з епіцентрів молодіжної громадської активності у м.Вінниця. Сумаренко Марина Андріївна - начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації – про проблемні питання згідно ЗУ «Про запобігання корупції».
Заслухавши та обговоривши всі питання, які були винесені на розгляд порядку денного оперативної наради, Неля Оттівна видала відповідні доручення виконавцям.

В.о.начальника відділу
організаційної роботи, контролю,
з питань інформаційної діяльності,
комунікацій з громадськістю та забезпечення
доступу до публічної інформації
апарату райдержадміністрації Т.В.ГОЦІЙ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор