Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Культура України багатогранна та невичерпна, починаючи від народного фольклору. Вона є складною системою буття, що об’єднує народ в єдину націю, сукупністю матеріальних та духовних цінностей, історично набутим набором правил всередині соціуму. Культура є колективним благом і доробком, продуктом творчих зусиль незлічених поколінь, засобом порозуміння та єднання.
Українське суспільство, як і будь-яке інше, зацікавлене у власному відтворенні в наступних поколіннях. Пріоритетним напрямком діяльності Комунального закладу культури “Юр’ївський районний будинок культури” є розвиток аматорської творчості, створення клубів та любительських об’єднань за інтересами, організації культурно-мистецьких та дозвіллєвих заходів.
Протягом року проводилась робота по зміцненню і розширенню форм і методів роботи, покращення якості заходів, що проводилися для населення.
Працівники будинку культури намагаються створити найкращі умови для плодотворної праці існуючих колективів та подальшого розвитку аматорського руху. Своїми заходами охоплюють різноманітні вікові категорії, забезпечують широкий доступ до культурних цінностей, надають можливість мешканцям району брати активну участь в художній самодіяльності і народній творчості, постійно працюють над підвищенням художнього і творчого рівня працюючих колективів, широко втілюють в роботу нові форми культурно – дозвіллєвої діяльності, віддають своє натхнення, сили, безмежну любов, професійні знання, тому, що служать її величності «Культурі»! Поєднуючи народні традиції з сучасністю, цей заклад став діяльним центром, який постійно працює над збереженням і примноженням народної спадщини.
Кожного дня в різні пори року для всіх відкриті двері Юр’ївського районного будинку культури. Це місце, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до дітей і постійного пошуку, адже творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину, хвилює і бентежить її душу, намагається запалити бажання до творення чогось нового.

23 лютого 2017 року у Комунальному закладі культури “Юр’ївський районний будинок культури” проведено звітний концерт художньої самодіяльності за 2016 рік. На святі були представлені глядачам всі жанри: хореографічне мистецтво, театральне мистецтво, вокальне мистецтво, мистецтво художнього слова, тощо.
У звітному концерті прийняли участь: хореографічний колектив КЗК “Юр’ївський РБК” - “Ніка” керівник Сухомлінов Д.С., вокальний ансамбль “Смерека” - КЗ “Новогригорівський СБК” (Шеменьова Н.С., Товста О.Г., Іващенко А.І., Жавко Ю.М.), неперевершені гумористи, сатиристи, аматори – Шеменьова Н.С. – в.о. директора КЗ “Новогригорівський СБК” та Товста О.Г. – завідуюча бібліотечною філією в с. Новогригорівка, також постійний учасник всіх районних заходів та заходів селищного масштабу – Невар О.К., ведучі заходу – Бойко Т.С. в.о. директора КЗК “Юр’ївський РБК” та Зубко Ю.В. – бібліограф ЮРЦБС.
Глядачі та шанувальники отримали велике задоволення та приємні хвилини відпочинку.

В.о. директора КЗК „Юр’ївський РБК” Бойко Т.С.