www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 14 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
„Моє село – моя маленька Батьківщина!”
Версія для друку Написати листа


В Дніпропетровській області, Юр’ївському районі, наш погляд зачаровує прекрасне село. Ось ви, напевно, запитаєте: „А чим воно прекрасне?” Я відповім: „Ви придивіться: які тут люди, а природа, все випромінює тепло!” В цей сонячний теплий день 13.10.2018, майже всі жителі села, гості, зібралися відсвяткувати День села Водяне. І ось свято розпочалося. Запальний святковий настрій жителів села та гостей піднімали чудові ведучі: Городецька Н.Я., Городецька М.М. та Гарькава Л.В. В цей день лунали чарівні голоси народного колективу „Журавка”, Білої Г.Л., дуету Городецької М. та Гарькавої Л., Меркуліної Ю., гумор від Дудника Федора та Муленко Віктора. Сподобався водянцям виступ гостей з Новов’язівського СБК. Із задоволенням всі спостерігали за виступом школи – перлини і гідності нашого села. Маленькі артисти співали пісні про рідну Україну, показували запальні танці, чудовий флеш-моб та гумористичні сценки.
До Дня захисника України із вчителем Мостовим П.А. учні 9 класу показали військово-патріотичну композицію „Ми за мир”. В програму було включено: фай ер-шоу, феєрверк, конкурс „Водянська господиня”, аніматори для наймолодших жителів села. Гостей частували смачною козацькою кашею, юшкою та шашликом. Протягом усього свята працювали торгівельні точки.
На виставці-ярмарку були представлені роботи водянських майстринь: Лавришиної Г.М., Кравець Є.І., Булан М.І., Хвалько З.К. Сільський голова Колісник П.С. усіх учасників нагородив подяками та солодощами. Вітали та вшановували тих, котрі за життя уславили рідне село. По закінченню свята відбулася велика дискотека.
Мешканці села та гості щиро вдячні спонсорам цього свята: голові сільської ради Коліснику П.С., Маловіку С.М., Маловік С.С., Маловік С.М., Дерюгі М.В., Чубану В.В., жіночому колективу „Берегиня” та всім одноосібникам села. За ваше чуйне ставлення до водянців, до наших потреб і проблем. І мріємо, щоб ви без вагань підставляли своє плече для добрих справ, для рідного села, для достойного майбутнього маленьких водянців. Тоді село буде жити.


Вільхова М.М. завідуюча Водянським СК
Міхненко Н.В. завідуюча Водянською бібліотекою
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор