www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Інформування громадян які вивільнюються з роботи
Версія для друку Написати листа

9 листопада 2018 року в приміщенні Комунального некомерційного підприємства «Юр’ївський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбувся семінар на тему «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників». Захід проведено з метою зняття стану «складних відносин» в колективі та ознайомлення зі спектром послуг, які надаються службою зайнятості. На семінар було запрошено 12 осіб.
Семінар провела начальник відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Наталія Гончар. Вивільнювані працівники були ознайомлені зі станом сучасного ринку праці, з соціальними послугами, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості, зокрема, щодо пошуку підходящого місця праці, участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, можливостей пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, або через отримання ваучера на навчання, інформаційних та консультаційних послуг, пов'язаних із працевлаштуванням, організації підприємницької діяльності.
«Усі труднощі можно подолати. А у разі звернення до служби зайнятості – людина не залишиться наодинці зі своєю проблемою, фахівці центру зайнятості допоможуть у вирішенні питань працевлаштування, а на період пошуку роботи буде надана матеріальна допомога»,- закінчуючи зустріч наголосила Наталія Гончар.

Начальник відділу надання соціальних послуг
в Юр’ївському районі Павлоградського МРЦЗ Гончар Н.М.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор