www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Вирішення проблем зайнятості
Версія для друку Написати листа

Вирішення проблем зайнятості соціально вразливих верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю.
Щороку третього грудня відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю. В Україні, як і у світі, велика увага приділяється турботі людей даної категорії та забезпеченню їх права на працю. Питання працевлаштування осіб з інвалідністю розглядалось під час семінару, який відбувся 29 листопада 2018 року в відділі надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості. На захід були запрошені представники роботодавців: ТОВ «Павлоградзернопродукт», СФГ «ЛАН», КПП.
Учасників семінару ознайомили з спектром послуг що надає служба зайнятості і можливостями працевлаштування, станом ринку праці та актуальними вакансіями, переліком навчальних закладів, які здійснюють професійну підготовку.
«Головним акцентом при вирішенні проблем працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій, є підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці», - наголосила начальник відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Наталія Гончар.
Учасники семінару, як роботодавці, так і безробітні, активно приймали участь в обговоренні вирішення проблем зайнятості соціально-вразливих верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю.

Начальник відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського МРЦЗ

Гончар Н.М.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор