www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
60 тонн будматеріалів на відновлення зруйнованого житла: Дніпропетровщина допомагає постраждалим мешканцям Авдіївки
Версія для друку Написати листа
Шифер, цвяхи, дерев’яний брус, цемент – черговий гуманітарний вантаж відправила Дніпропетровщина до Авдіївки. 60 тонн будівельних матеріалів – на відновлення зруйнованого житла. Шостий день поспіль ситуація у 30-тисячному місті поблизу Донецька залишається напруженою. За потреби Дніпропетровська область допомагатиме сусідам й надалі.


В Авдіївці гаряче. Через постійні обстріли у місті оголошено надзвичайний стан. У скрутну хвилину постраждалих підтримує ДніпроОДА.

«Дніпропетровщина уже передала до Авдіївки понад 5 тисяч літрів питної води, 40 тонн продуктів харчування. Сьогодні у зону військового конфлікту рушили ще три машини з будівельними матеріалами. Вони стануть у нагоді жителям, аби полагодити пошкоджені будівлі. Тримаємо зв’язок із Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією – підтримуватимемо сусідів й надалі», – запевнив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Віктор Прохоров вправно керує навантажувальною машиною. За допомогою спеціальних вил він піднімає вантаж та складає його у фури. «Для постраждалої від обстрілів Авдіївки – шифер, цвяхи, дерев’яні дошки, цемент. Будматеріали там зараз дуже потрібні. Допомога буде актуальною для мирних мешканців», – упевнений чоловік.

В зону АТО вирушили три вантажівки. Водії підрахували: на дорогу – понад п’яти годин. Заради безпеки, автівки не доїжджатимуть до Авдіївки. Їх зустрінуть та розвантажать поблизу Краматорська.

«Рухаємося в бік Краматорська. Завантажили повну фуру лісом. Це допомога Дніпропетровщини – Авдіївці. Там зараз серйозна ситуація, йдуть бої, усе зруйновано. Допомога завжди потрібна», – каже водій-далекобійник Олександр Шигорєв.

Це не перший гуманітарний транш від Дніпропетровщини – Донеччині.

На пункт збору «гуманітарки» перетворився і Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Мешканці області несуть сюди ковдри, подушки, чай, каву, цукор – усе, що знадобиться для зігріву бійців. «Речі і продукти передаємо до Дніпропетровського аеропорту, який приймає поранених із зони АТО», – зазначила координатор Центру Наталія Шуліка.

Ситуація на Донбасі загострилася 29 січня. Президент України Петро Порошенко доручив облдержадміністраціям надати допомогу Авдіївці.


Для постраждалої від обстрілів Авдіївки – 60 тонн будівельних матеріалів.


У вантажівки загрузили – цемент,


... вологостійкі плити OSB...


...рубероїд...


...шифер...


...дерев'яний брус...


Вантажили і вночі...


...і вдень.


«Будматеріали там зараз дуже потрібні мирним жителям», – упевнений Віктор Прохоров.


Усе це знадобиться для відновлення будівель, пошкоджених в результаті обстріллів.


«Рухаємося в бік Краматорська. Завантажили повну фуру лісом. Це допомога Дніпропетровщини – Авдіївці. Там зараз серйозна ситуація, йдуть бої, усе зруйновано. Допомога завжди потрібна», – каже водій-далекобійник Олександр Шигорєв.


Допомога сусідам буде постійною.


Збирають «гуманітарку» і Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.


Мешканці області приносять ковдри, подушки, чай, цукор...


Речі та продукти передають до Дніпропетровського аеропорту, який приймає поранених із зони АТО. Допомогти можете і ви.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
10.002.JPG