Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Враховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини в Україні започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини.

Юр’ївський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в червні 2016 року підписав меморандум з Павлоградським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою надання інтегрованої безоплатної правової допомоги та реалізації програм правової освіти малозабезпечених громадян, які перебувають на обліку в центрі.
За час співпраці 9 громадян із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах звернулися та потребували правової допомоги, були перенаправлені до Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, отримали правові консультації.
Юр’ївський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює з Юр’ївським районним відділом кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Дніпропетровській області. Спільно з установами виконання покарань організовує та проводить просвітницькі заходи з питань соціальної адаптації дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
07 грудня на базі кримінально-виконавчої інспекції пройде правове заняття «Калейдоскоп права» для осіб, які позбавлені волі, звільнені від відбування покарань з випробуванням на 1 рік.


Фахівець Юр’ївського ЦСССДМ О.І. Бойко