www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
ЗАПОБІГТИ НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ МОЖЛИВО
Версія для друку Написати листа

Відтік робочої сили за кордон є реальністю нашого сьогодення. Все більше людей вирішують спробувати працевлаштуватися за кордоном, при цьому більшість з них не уявляє всіх ризиків, які пов’язані з працевлаштуванням в інших країнах. У групі ризику, насамперед, безробітні особи оскільки, втративши роботу вони відчайдушно намагаються знайти роботу якомога швидше та будь-де.
З метою інформування безробітних та незайнятих осіб Юр’ївського району про ризики працевлаштування за кордоном та формування у них реального образу «заробітчанства», фахівціями відділу надання соціальних послуг спільно з представником громадської організації «Промінь Дніпро» Ольгою Луповой, 23 серпня 2018 року проведено два семінара-тренінга «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».
Присутні дізналися про форми та види експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном. Шукачів роботи проінформували про послуги Державної служби зайнятості, та актуальні вакансії, що дають можливість успішного працевлаштування у своїй країні.
В рамках заходу переглянули документальний фільм «Життя на продаж», бажаючі отримали буклети, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми. Учасники зустрічі переконались, що краще шукати роботу та працювати у рідній країні.

Начальник відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі

Павлоградського міскрайонного центру зайнятості Наталія Гончар
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор