www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
ДНЗ „Сонечко”
Версія для друку Написати листа

Усі батьки з дітками весело поспішають до дитячого садочка…
Нарешті мрія здійснилася. 31 серпня відбулася довгоочікувана урочиста подія - відкриття ДНЗ „Сонечко” після капітального утеплення будівлі дитячого садка.
Дитячий садок - це другий дім для малюків, адже саме тут вони проводять деяку частину свого життя. До дитсадка діти йдуть із задоволенням,особливо зараз, коли садок засяяв на все село. І діткам тепер буде тут тепло і комфортно. Таким вагомим результатом сьогодні ми дякуємо керівництву району та депутатському корпусу, а саме: Золотопупу Вадиму Петровичу, Буряку Олександру Миколайовичу, Буряку Івану Олександровичу, Бакай Любов Олексіївні, Біловол Тамарі Петрівні, Карпенко Олені Анатолієвні, Маловіку Сергію Володимировичу, Коліснику Павлу Станіславовичу.
Це люди, яким не байдужа доля дитячого садочка та малюків. Низький уклін вам усім, та щиросердечно дякуємо. Дякуючи спонсорській допомозі директора ТОВ „ЛАН” С.В. Маловіку, його моральній та матеріальній підтримці. Розумна, добра, щедра людина і мудрий керівник С. В. Маловік вирішив багато проблем дитячого садка. Завдяки Вашій підтримці наш садочок „Сонечко” має такий естетичний вигляд. Взагалі, для всіх, хто не байдужий до життя дитячого садочка бажання лише одне: створити в дошкільному закладі такі умови, щоб він був місцем радості для дітей, місцем творчості для вихователів та місцем впевненості і спокою для батьків.


Адміністрація ДНЗ «Сонечко» та батьки вихованців
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор