www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
“Хай Україна вічно буде з нами”
Версія для друку Написати листа

День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено Акт Злуки – возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Напередодні цього величного свята в Юр’ївському районному будинку культури відбувся урочистий захід, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Золотопуп В.П., голова районної ради Буряк О.М., керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представники громадських організацій та політичних партій, учнівська молодь.
Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення. Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави. В цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність.
Голова райдержадміністрації Золотопуп В.П. висловив думку, що лише в єдності дій та соборності душ ми, українці, можемо досягти величної мети – розбудови економічно і духовно багатої, вільної й демократичної України.
На урочистому заході звучали пісні патріотичного змісту „Молитва за Україну”, „За любов і волю”, „Україна”, колективом учнів ДНЗ „ПТУ №81” та Юр’ївської ЗОШ було продемонстровано танок „Душа”. Під час заходу йшла демонстрація фільму „Акт злуки” УНР і ЗУНР.
На територіях сільських та селищної рад також проводяться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України (урочисті збори, церемонії покладання квітів).
В бібліотечних та загальноосвітніх закладах району проведено історичні години, інформаційні години, уроки патріотизму, тематичні заняття, літературні вечори, історичні вікторини.
Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України національним святом – Днем Соборності. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

***

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України - неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й снагу іти до вільного життя.

***
Відділ організаційної роботи, контролю,
з питань інформаційної діяльності,
комунікації з громадськістю та забезпечення
доступу до публічної інформації
апарату райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор