www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 27 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
72-а річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників “Є ПАМ’ЯТЬ ЯКІЙ НЕ БУДЕ КІНЦЯ”
Версія для друку Написати листа


28 жовтня в Юр’ївському районному будинку культури відбувся урочистий захід присвячений 72-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Були присутні керівники району, керівники та працівники організацій, установ, голови ветеранських організацій, учні загальноосвітніх навчальних закладів району та жителі району.
Присутні вшанували пам’ять загиблих і прославили живих, тих хто через жорстокі, кровопролитні бої йшли до Перемоги над віроломним ворогом у священній війні, названій Другою світовою.
Зі словом вшанування до всіх звернувся голова Юр’ївської районної державної адміністрації ЗОЛОТОПУП ВАДИМ ПЕТРОВИЧ, голова Юр’ївської районної ради БУРЯК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ.
Також зі священною молитвою виступив настоятель Свято-Георгіївського храму отець Олексій.
Під час заходу провели перегляд відео - ролику про минулі події та вшанували хвилиною мовчання наших земляків і всіх солдатів, які загинули на війні, захищаючи нас, і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями.
Також не обійшлося без проведення паралелей з сучасними подіями. На жаль, уже у XXI столітті, після семи десятиліть по закінченню найбільшого в історії людства військового конфлікту українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність своєї держави. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів.
По завершенню заходу з метою вшанування пам’яті тих, хто віддав за Перемогу над фашизмом найдорожче – своє життя, провели покладання квітів до братської могили, квіти нашої щирої любові, безмежної шани і довічної вдячності.


Відділ культури, туризму, національностей та
релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор