www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Концерт Олексія Горбунова у ДніпроОДА відвідали більше тисячі людей, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Більше тисячі шанувальників творчості Олексія Горбунова зібралися у Дніпропетровській ОДА. Тут пройшла вже традиційна неформальна зустріч з видатною людиною нашого часу. Протягом двох годин у Дніпро ОДА було гаряче: відомі пісні Висоцького, Окуджави, Сухачева, українські народні композиції у сучасній обробці, кінострічки та відповіді на відверті запитання.


Він актор, відомий в Україні, Росії та далеко за межами СНД. Його фільми знають, люблять, переглядають не один раз. Його ролі яскраві та вражаючі: шут Шико в кінострічці «Графиня де Монсоро», Олексій Дід в «Гвардії», Дядько Гнат в «Альошкіна любов», Вітя Музикант в «Ленінград 46», Моріарті в «Шерлок Холмс».

Актор народився в Україні, однак жив та працював в Росії. З 2014 року Олексій Горбунов відмовився співпрацювати з російськими кіностудіями і театрами. Він висказав свою жорстку позицію та покинув країну-окупанта. Зараз в Україні підтримує бійців АТО концертами, проводить зустрічі, відвідує госпіталі.

«Дніпро ОДА з перших днів війни стала центром патріотизму та змін. Тут руйнують традиційні формати, відкривають нові підходи та йдуть уперед. Вже традиційними стали неформатні зустрічі з відомими українськими патріотами в стінах держбудівлі. На перші зустрічі збиралося близько сотні людей. Тепер збираємо тисячний зал. В гостях у ДніпроОДА Олексій Горбунов», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Більше тисячі мешканців зі всього регіону зібралися на концерт Олексія Горбунова у Дніпропетровській облдержадміністрації. Заслужений артист України співав разом зі своїм гуртом «Грусть пілота». На широкоформатному екрані демонстрували найяскравіші уривки з фільмів актора. Лунали монологи, цікаві історії з життя і звичайно улюблені пісні.

«У нас дуже камерні, душевні виступи. Тому пісні ми співаємо старі, своїх завжди виконуємо дуже мало. У Дніпрі дивовижна атмосфера, тут глядачі, яких я давно вже не бачив. І хоча я вперше виступаю в держадміністрації, однак у Дніпрі це неформально та душевно, не так, як в інших містах. Тут все справжнє, живе. Нам в кіновиробництві не вистачає такого підходу до вирішення організаційних питань, як в ДніпроОДА. Тут все працює чітко, як годинник. Хочеться, щоб всі так працювали. Тоді наше життя буде легшим і світлішим. Кожен на своєму місці повинен робити все так, як роблять тут, в ДніпроОДА», - наголосив Олексій Горбунов.

Більше 2 годин мешканці Дніпропетровщини співали, танцювали та розмірковували над життям разом з Олексієм Горбуновим та його гуртом «Грусть пілота». Звичайно не обійшлося й без одкровень. Вся зустріч пройшла в відкритому, душевному форматі. Актор відповідав на відверті питання, співав на біс, усі разом відпочивали душею.

Людмила Кулик волонтер та громадський діяч, приїхала на концерт із Солонянського району.

«Прочитала у фесбуці, що буде зустріч. Я знаю цю людину з дитинства, пам’ятаю всі його фільми. Велику повагу викликає й те, що Олексій Горбунов покинув Росію, приїхав на Україну і підтримує зараз наших хлопців. Йому низький уклін, - говорить Людмила Кулик. – Мене зовсім не здивувало, що зустріч проходить в ОДА. Ми вже були на таких зустрічах. Наша ОДА дуже багато робить для людей. Вже не раз зверталися сюди й по волонтерській діяльності, нам ніколи не відмовляли, завжди допомагали».

Неформатні зустрічі у Дніпропетровській ОДА продовжуються. Вже за кілька тижнів наступний герой нашого часу. Хто та коли, дізнавайтесь на сайті ОДА.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ODA_9768.jpg