www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Юр’ївському районі
Версія для друку Написати листа


Відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Юр’ївському районі
Іскри творчості запалюють серця


09 листопада в Юр’ївському районному будинку культури відбувся урочистий захід до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Були присутні керівники району та працівники культури всіх напрямків.
«Іскри творчості запалюють серця». Саме таку назву мало наше свято. І це не випадково. Вже багато десятиліть з неповторних талантів запалюють велике творче вогнище культпрацівники - люди, без яких ми не мали б святкових днів, не змогли б відчути радості від спілкування, не мали б потреби у творчості, а також не мали б можливості реалізувати свої таланти.
Культура робить людину особистістю. Незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, не схожими на інших.
На святі виразили велику вдячність щоденній праці клубних працівників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, які невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякували творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв, їхня самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, невичерпною енергією.
З вітальним словом до всіх звернулися голова Юр’ївської районної державної адміністрації ЗОЛОТОПУП ВАДИМ ПЕТРОВИЧ, керуючий справами Юр’ївської районної ради БОРИСЕНКО ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, голова Юр’ївської селищної ради ДОВБИШ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської райдержадміністрації ПЕРСИСТА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА.
На заході були нагородженні найактивніші працівники культури, а саме:
Подякою голови Юр’ївської райдержадміністрації та голови Юр’ївської районної ради за сумлінну працю, зразкове виконання своїх службових обов’язків, активну участь у культурному житті району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагородженні Степаненко Раїса Борисівна, Ситник Вікторія Яківна,Шеменьова Неля Станіславівна та Сухомлінов Дмитро Сергійович.
Подякою начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської райдержадміністрації за бездоганну підготовку костюмів для аматорів закладів культури, креативність у своїй роботі та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено Недевиченко Людмилу Анатоліївну; за гарний відео супровід районних заходів, креативний підхід до роботи та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено Гаркушу Наталію Іванівну.
Для працівників культури провели святкову концертну програму за участю аматорів закладів культури, на якій пролунали прекрасні пісні та отримали задоволення від танців і гумору.
По завершенню заходу працівникам культури побажали залишатися завжди самими собою, бути здоровими і життєрадісними, багатими на творчі задуми.
Відділ культури, туризму, національностей та
релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор