www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Відтепер на Дніпропетровщині всі плани про держзакупівлі автоматично потрапляють у Prozorro, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Плани стають реальністю. На Дніпропетровщині синхронізовано дві електронні бази "Парус-Бюджет" та Prozorro. Відтепер всі плани про державні закупівлі з "Парус-Бюджет" автоматично потрапляють в систему електронних закупівель Prozorro. Це спрощує процес заповнення документації для державних структур та дозволяє підприємцям планувати продаж товарів та послуг на майбутнє. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Як і обіцяли, крок за кроком переводимо бюджет регіону в електронний формат. На початку року завдяки системі "Парус-Бюджет" Дніпропетровська ОДА автоматизувала всі етапи підготовки документів, необхідних для проведення закупівель: від річного плану до договору і звітів. Наразі плани закупівель 2016 року структурних підрозділів та підпорядкованих ОДА підприємств у вільному електронному доступі. Однак ДніпроОДА пішла ще далі і синхронізувала "Парус-Бюджет" та Prozorro. Відтепер всі заплановані на рік закупівлі з усіма супроводжуючими документами автоматично переходять в систему електронних торгів Prozorro», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Завдяки синхронізації системи "Парус-бюджет" та Prozorro, всі закупівлі Дніпропетровської ОДА автоматично доступні й на ProZorro. Вони розсилаються всім підприємцям, зареєстрованим в системі електронних торгів.

Система Prozorro дозволяє економити області бюджетні кошти, "Парус-бюджет" - заощаджує час та мінімізує помилки у документах, запроваджує єдині стандарти їх оформлення.

Інтеграція "Парус-бюджет" з Prozorro – це тільки перший крок. У планах на майбутнє налагодити автоматичну взаємодію з іншими системами, зокрема з Єдиним веб-порталом використання публічних коштів "Е-Дата". Це дозволить в автоматичному режимі не лише планувати та проводити закупівлі, а й звітувати про їх проведення.

"Парус-бюджет" - автоматизована система для оформлення електронних закупівель - від планування закупівлі до підготовки договору з конкретним постачальником. У систему вже заведена повна інформація про всіх розпорядників коштів обласного бюджету. До неї підключені структурні підрозділи ОДА та підпорядковані їй бюджетні підприємства. Всього 265 установ.

"Prozorro" – система електронних державних закупівель. Дніпропетровщина перейшла на електронні закупівлі в системі Prozorro у серпні 2015-го. За цей час область заощадила понад 212 мільйонів державних коштів, стала першою в країні за якістю електронних закупівель і увійшла до трійки лідерів за кількістю проведених торгів.


Відтепер на Дніпропетровщині всі плани про держзакупівлі автоматично потрапляють у Prozorro


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTEH3DX.jpg