www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 27 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
До Всеукраїнського тижня права
Версія для друку Написати листа


Одним з важливих завдань державних архівних установ є виконання
запитів соціально-правового характеру фізичних або юридичних осіб, пов’язані із соціальним захистом, спрямовані на забезпечення їх законних прав та інтересів, у тому числі пенсійне забезпечення та отримання пільг і компенсацій відповідно до законодавства та міжнародних зобов’язань України, що передбачають витребування інформації про:
- громадянський стан; національність (підтвердження громадянства України);
освіту та навчання; трудовий стаж;нагородження, присвоєння почесних звань; службу в Українському війську; участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; репресії, депортації, розкуркулення,(у т. ч. про конфіскацію майна) і наступну реабілітацію.
Для задоволення своїх законних прав громадяни звертаються в архів
за інформацією про обрання депутатами та на виборні посади.
Запит фізичної особи може стосуватись самого заявника, осіб, що
перебувають на його утриманні або під його опікою, померлої дружини
(чоловіка) або близьких родичів.
Запити, які не відповідають профілю архіву пересилаються за місцем зберігання витребуваних документів або заявникові надаються відповідні рекомендації.
Архів виконує запити соціально-правового характеру , що надходять від Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України та безпосередньо від заявників - громадян України, що проживають за її межами, іноземців та осіб без громадянства, що проживали або навчалися в Україні відповідно до Інструкції про порядок витребування документів соціально-правового характеру для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, затвердженої спільним наказом Міністерства юстиції України та Міністерства закордонних справ України від 21 вересня 2015 року № 1786/5/272. Пунктом 16 розділу III Інструкції передбачено, що у разі особистого звернення до державних архівних установ громадян України, які постійно проживають за кордоном, у тому числі тих, які тимчасово перебувають на території України, іноземців та осіб без громадянства архівні довідки можуть видаватися заявникам безпосередньо.
Надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян здійснюється безоплатно.


Начальник архівного відділу
Юр’ївської райдержадміністрації М.М.САЧКО


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор